SEO – розкрутка сайтів Київ

Основний напрямок нашої роботи розкрутка сайтів в пошукових системах (SEO)

Чому варто замовити розкрутку сайту у нас:

 • Досвід з просування сайтів більше 12 років
 • Білі способи розкрутки сайтів
 • Регулярний аналіз видачі пошукових систем
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми не конвеєр
 • Робота на результат

Етапи роботи з розкрутки сайту:

01.
Аналіз сайту, який просувається і сайтів конкурентів, аналіз ТОП тематики
02.
Збір і кластеризація первинного семантичного ядра
03.
Створення SEO структури сайту
04.
Розробка ТЗ для внутрішньої оптимізації сайту
05.
Створення правильної внутрішньої перелінковки сайту
06.
Текстова оптимізація сайту
07.
Робота з індексацією сайту пошуковими роботами
08.
Робота щодо поліпшення юзабіліті сайту
09.
Робота з link-факторами ранжування сайту
10.
Робота над поліпшенням конверсії
11.
Систематична робота з внутрішньою оптимізацією
12.
Систематична робота з link-факторами факторами ранжування

Розкрутка сайтів в пошукових системах

SEO розкрутка сайту в Google – це цілий комплекс заходів щодо підвищення позицій веб-ресурсу в органічному пошуку найбільшої пошукової системи в світі. Головна мета розкрутки сайту направлена ​​на збільшення переходів цільових користувачів з пошукової системи. Адже чим більше цільового трафіку, тим більшу кількість замовлень і цільових дій отримає замовник.

Бутікове SEM-Агентство SEMEX GROUP знає, як вивести в ТОП 10 пошукової системи, як можна більше пошукових запитів і надати замовнику недорогих цільових користувачів, готових стати клієнтами. Ми використовуємо тільки білі і сучасні методи розкрутки сайту під пошукові системи, виконуємо глибокий аналіз веб-ресурсу і досягаємо поставлених завдань в максимально стислі терміни!

Навіщо потрібна пошукова розкрутка сайту?

SEO – це грамотна інвестиція в онлайн-бізнес. Пошукова розкрутка сайту направлена на поступове збільшення числа цільових переходів на сайт з першої сторінки Google, а також оптимізацію внутрішньої структури сайту і усунення основних помилок. Це призводить до збільшення числа цільових дій і підвищенню ефективності і прибутковості вашого бізнесу.

Власну інтернет-сторінку сьогодні зобов’язаний мати будь-який бізнес, незалежно від масштабів, розташування і напрямку діяльності. Саме за допомогою інтернету сьогодні відбувається більше 70% всіх покупок (не рахуючи продуктів харчування та інших FMCG), тут користувачі шукають інформацію про цікаві послуги, бренд і продукт, порівнюють пропозиції. Це практично неосяжний ринок, де будь-який бізнес може отримати тисячі і навіть мільйони клієнтів. Однак створення красивого і якісного сайту – це всього лише мала частина справи. Саме розкрутка сайта в пошукових системах дозволить потенційним клієнтам дізнатися про вас, ваш товар або послугу.

Розкрутка сайту в Києві від компанії SEMEX GROUP охоплює повний комплекс заходів, спрямованих на залучення на сайт виключно зацікавлених товаром або послугою відвідувачів і перетворення їх в ваших клієнтів. На відміну від контекстної реклами Google Ads, яка дає швидкий короткочасний результат (поки запущена компанія і витрачається бюджет), SEO – це тривалий і трудомісткий процес. Але через 3-6 місяців роботи наших фахівців ви отримаєте органічний, постійно зростаючий трафік, який буде працювати на вас ще тривалий час навіть якщо ви забажаєте припинити розкручування сайту в Google.

Ми працюємо з веб-ресурсами будь-якої легальної спрямованості і масштабу, незалежно від місця знаходження клієнта і доменної зони і ефективно вирішуємо поставлені клієнтом завдання.

Без CEO успішний інтернет-бізнес не побудувати!

Про успішність будь-якого бізнесу сьогодні говорить те, наскільки якісно і грамотно він представлений в інтернеті. Якісний сайт-візитка з важливою інформацією є показником іміджу та серйозності організації, за допомогою інтернет-магазину або лендінгу можна підвищити продажі товарів і послуг, навіть невеликий локальний магазин або постачальник послуг зможе просувати свій продукт і інформувати клієнтів про акції та актуальну інформацію. Але тільки в тому випадку, якщо потенційні клієнти зможуть без зусиль знайти ваш сайт.

В умовах жорстокої конкуренції якісна розкрутка сайту в пошукових системах важливіше, ніж будь-коли. Google обслуговує мільйони і мільярди користувачів, які щохвилини шукають відповіді на свої питання, вигідні ціни і потрібний товар. При цьому 95% користувачів звернуть увагу на інтернет-магазини, блоги або інформаційні ресурси, розташовані на 1 сторінці результатів пошуку по введеному ними запиту. Навіть якщо ви пропонуєте товар або послугу, яка дешевша, якісніша або за іншими параметрами краща від конкурентів, але сайт знаходиться на 2, 3, 4 сторінці в пошуку або ще далі, то його побачать менше 2% користувачів. Саме тому CEO просування і виведення сайту в ТОП по великій кількості цільових пошукових запитів – це першорядне завдання і основа всього інтернет-бізнесу.

Сайти клієнтів SEM Агентства SEMEX завжди отримують цільову аудиторію і знаходяться в ТОПі. При виконанні завдань розкрутки сайту в Google ми грамотно поєднуємо внутрішню і зовнішню оптимізацію для того, щоб вже через кілька місяців зробити клієнта лідером в Києві, регіонах або по всій країні. Фахівці нашого агентства завжди грунтовно аналізують конкурентне середовище, особливості бізнесу та стан веб-ресурсу, щоб розробити індивідуальну стратегію CEO просування, яка допоможе залучати цільовий трафік і підвищити ймовірність покупки.
Для ефективного просування ми оптимізуємо контент, внутрішню структуру і код сайту, а також всі ключові параметри, які впливають на ранжування. Обов’язково врахуємо тип бізнесу, визначимо цільову аудиторію і інші чинники. І доб’ємося значного підвищення продажів з меншою вартістю одного клієнта, в порівнянні з традиційною рекламою.

Вартість розкрутки сайту в кожному конкретному випадку буде залежати від результатів аналізу сайту і сайтів конкурентів в ТОП тематиці, від обраної системи просування (пропонуємо відразу декілька зручних і доступних пакетів послуг), кількості ключових запитів для просування. Ми підберемо оптимальну схему просування сайту в пошукових системах, в залежності від завдань і бюджету, а вже через кілька місяців ви отримаєте результати роботи і зможете окупити свої витрати.

Як ми здійснюємо розкрутку сайту?

Розкрутка сайту – це цілий ряд заходів, спрямованих на збільшення позицій в ТОПі пошукових систем за певними ключовими словами. Це масштабна і комплексна робота, яку систематично виконує відразу кілька профільних досвідчених фахівців. Саме тому SEO не дає моментального результату, але на тривалому проміжку часу виявляється в рази вигідніше традиційної онлайн-реклами і тим більше оффлайн (білборди, листівки, реклама в газетах і т. Д.).

Розкрутка сайту, ціни на яку в агентстві SEMEX доступні багатьом компаніям, включає роботу за наступними напрямками:

 1. Повномасштабне дослідження бізнесу: оцінка конкурентів, пошук стратегії просування, складання ТЗ.
 2. Складання семантичного ядра з переліком оптимальних запитів для виведення сайту на перші позиції в ТОП пошукової системи, з урахуванням бюджету кампанії, віку сайту та інших важливих параметрів.
 3. Пошук і виправлення всіх SEO помилок в структурі сайту і двіжка CMS, на якому він створений.
 4. Рекомендації по дизайну і підвищенню юзабіліті сайту для підвищення привабливості його в очах звичайного користувача і, як наслідок, зростання рівня конверсії.
 5. Поступове нарощування природної link-маси для збільшення «ваги сайту» і поліпшення його ранжування в пошукових системах.
 6. Написання SEO оптимізованого і, одночасно, цікавого контенту на цільові сторінки. Створення нових лендінгов і сторінок для більшого охоплення цільової аудиторії.
 7. Моніторинг відвідуваності і конверсії. Постійно аналізуємо, наскільки ефективно працюють ті чи інші пошукові запити, вивчаємо поведінку відвідувачів на цільових сторінках, вносимо необхідні коректування.

Результати співпраці з SEMEX GROUP

Замовляючи розкрутку сайту в Києві під пошукові системи або просування більш глобального проекту в бутіковом SEM-агентстві SEMEX, ви робите грамотну інвестицію в розвиток вашого бізнесу. Після 5-10 місяців роботи над веб-ресурсом ви зможете самостійно оцінити результати спільної співпраці:

 • Сайт буде видно на перших позиціях у видачі пошуку Google по самим релевантним цільовим для вашого бізнесу запитам – його стане простіше знайти.
 • У кілька разів збільшиться відвідуваність веб-сайту і кількість реальних дзвінків і заявок.
 • Помітно підвищиться прибутковість сайту, так замість випадкових відвідувачів до вас будуть заходити зацікавлені користувачі.
 • Зросте конверсія і знизиться «вартість» одного покупця завдяки грамотній структурі і юзабіліті.
 • Знизяться витрати на рекламні кампанії.
 • Про ваш бренд або продукт дізнаються тисячі чоловік, підкріпивши імідж і статус компанії, вам будуть більше довіряти і частіше робити замовлення.
 • Ви станете лідером в регіоні або одним з найбільш відомих брендів в Україні.
 • Ціна розкрутки сайту в Google окупиться протягом 6-12 місяців і принесе набагато більше прибутку в майбутньому.

Розкрутка сайтів в пошукових системах – терміни

Найчастіше для виведення 10-40% пошукових запитів на верхні позиції в пошуковій видачі нашим фахівцям потрібно 3-5 місяців і від 7-10 місяців для виведення в ТОП 75-85% релевантних пошукових запитів. При цьому вирішити головні проблеми внутрішньої оптимізації вдається вже в перші кілька тижнів (в залежності від розміру сайту), що зробить веб-ресурс готовим для прийняття і обслуговування великої кількості покупців.

Команда SEMEX GROUP гарантує дотримання термінів просування:

 • Над кожним проектом працює відразу кілька профільних SEO фахівців, які зацікавлені в якнайшвидшому проведенні роботи.
 • Більше 12 років досвіду в сфері розкрутки сайтів в інтернеті дозволяють уникнути більшості помилок. Нам не потрібно експериментувати – ми маємо напрацьовану актуальну систему, яку коригуємо в залежності від завдань і типу проекту.
 • Ми не скуті в коштах і використовуємо найефективніший програмне забезпечення та обладнання.
 • Роботи виконуються в багатопотоковому режимі з одночасною реалізацією відразу декількох завдань.

Чому звертаються саме до нас?

SEO розкрутка сайту від бутикового агентства SEMEX GROUP гарантує досягнення високих позицій в рейтингу пошукових систем без ризику отримання фільтрів і інших санкцій з боку пошукових систем. Роботу над вашим проектом ведуть кращі фахівці в своїй області, що дозволяє нам говорити про просування ресурсу відразу по усіх важливих параметрах:

 1. Беремося за сайти будь-якого розміру і просуваємо необмежену кількість сторінок і ключових запитів в ТОП-10.
 2. Розраховуємо індивідуально ціну розкрутки сайтів в Києві.
 3. Виконуємо в 2-3 рази більший обсяг робіт, ніж “компанії потокові фабрики”.
 4. Завжди в курсі останніх нововведень і рекомендацій для виведення на топові позиції і вже активно використовуємо, поки інші думають.
 5. Усуваємо недоліки і проводимо коригування дій на практиці, а не просто даємо поради.
 6. Всі завдання виконуються до отримання потрібного результату, ведемо будь-який проект від початку до кінця.
 7. Розбираємося в SEO ринку .

Розкрутка сайту ціна

Дізнайтеся попередню ціну розкрутки сайту в інтернеті і задайте ваші запитання, зв’язавшись з SEO фахівцями нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Дозвольте нарешті бізнесу почати працювати на вас!

Наші кейси