Послуги

SEM-Агентство SEMEX надає послуги пов’язані з просуванням сайтів і рекламою в пошукових системах, а також рекламою в соц. мережах.

SEO

Просування сайту за допомогою “білих” методів роботи. Проводимо внутрішню оптимізацію сайту, вивчаємо аналітику і покращуємо якість сайту для користувачів. Працюємо із зовнішніми факторами ранжування. Результатом є підвищення видимості сайту в пошукових системах, кращі позиції сайту по важливим ключовим словом і як наслідок цього збільшення цільової відвідуваності сайту.

Дізнатись детальніше.

Контекстна реклама

Реклама в пошуковій системі Google (Ads Google) і на сайтах партнерів. Маємо великий досвід в налаштуванні та управлінні кампаній контекстної реклами, можемо домогтися підвищення ефективності як існуючих кампаній, так і налаштувати під ключ нові рекламні кампанії. При цьому клієнт сам вирішує чи продовжувати роботу, щоб ми вели рекламну кампанію клієнта або ж вести контекстну рекламу самим, після настройки її під ключ нашими фахівцями.

Дізнатись детальніше.

Реклама в соціальних мережах

Налаштовуємо ефективні рекламні кампанії в соціальних мережах, націлені на цільову аудиторію наших клієнтів. Проводимо аналіз рекламних компаній і підвищуємо їх якість. Працюємо з KPI рекламних кампаній.

Дізнатись детальніше.

SEM у Польщі

Проводимо рекламні кампанії в Google і здійснюємо розкрутку сайтів в Польщі. На сьогоднішній день Польща є одним з основних напрямків експорту і розвитку українських експортних компаній. При цьому сайт в Польщі просувається в пошукових системах і може допомогти в значній мірі підвищити кількість звернень польських партнерів і клієнтів. Не чекай, будь вже сьогодні на крок попереду своїх конкурентів.

Дізнатись детальніше.