Реклама в соц. мережах

Налаштовуємо і ведемо рекламні кампанії в Facebook і Instagram.

Налаштування реклами в соціальних мережах

В середньому користувач соціальних мереж витрачає близько 3-х годин на день на соціальні мережі, при цьому він добровільно чи ні, перебуває в зоні постійного інформаційного впливу. Знаходження бізнесу в соціальних мережах, стало вже однією з необхідних складових роботи зі своєю цільовою аудиторією. Але на жаль багато компаній не отримують належного ефекту від присутності в соціальних мережах, так як ведуть рекламу своїх товарів або свого контенту (в залежності від цілей реклами) мало ефективно.

Якщо вірно вибудовувати рекламну кампанію в соціальних мережах, можна працювати з цільовими групами користувачів. Добре проведена аналітика рекламної кампанії дає можливість робити уточнюючи налаштування і перерозподіляти рекламні бюджети.

Реклама в соціальних мережах може бути дуже ефективною, коли її налаштовують хороші фахівці. Ми спеціалізуємося на рекламних кампаніях в таких соціальних мережах, як Facebook і Instagram. Ми детально вивчаємо, хто є цільовою аудиторією для бізнесу клієнтів, а потім проводимо детальну настройку рекламної кампанії для того, щоб вона максимально якісно працювала для досягнення цілей бізнесу клієнтів.