Відеореклама рулить в інтернеті

alt

Стала відома остання інформація по результатам видимості онлайн реклами – впевненим переможцем в минулому році є відеореклама, яка залишила далеко позаду банерну рекламу.

Кожен квартал дослідницька компанія Meetrics вивчає дані що стосуються охватов і переглядів банерних реклам (КММ в Google Ads) та відео реклами. В останньому кварталі 2019 року впевненим лідером згідно їх даних виявилася відео реклама. Показник видимості реклами (в даному контексті видимість визначається як перегляд мінімум 50% на екрані за мінімум 1 секунду) показав 75%, це в свою чергу показує зростання відеореклами на 5% за даними Meetrics в порівнянні з її даними за третій квартал 2019 року. Показник для банерної реклами склав за четвертий квартал минулого року тільки 54%, що в свою чергу менше на 2% в порівнянні з результатами третього кварталу. Повний звіт можна отримати на цій сторінці https://www.meetrics.com/ (після реєстрації).

Видеореклама в интернете

Яка банерна реклама більше притягує увагу користувачів інтернету?

Дослідження також показує які формати банерної реклами найбільш популярні і ефективні. У випадку з банерними рекламами що показують на десктопах це:

  • формат 728×90, довга вузька смуга розміщена на самому верху сторінки;
  • формат 750×200 і 750×300, розміщені на самому верху сторінки;
  • формат 300×600 розміщений з правого боку сторінки сайту;
  • формат 300×250 в середині контенту розміщений з правого боку сторінки разом з контентом;
  • формат 160×600 (відомий як хмарочос) також розміщений з правого боку сторінки.

Для мобільних платформ переваги не сильно відрізняються:

  • формат 750×200 внизу екрану;
  • формат 300×600 розміщений з правого боку екрану;
  • мобільний банер 3: 1 (300х100 і 320х50) внизу екрану;
  • формат 300×250 в середині контенту розміщений з правого боку екрану.

Підсумки

Зазвичай нашим клієнтам, з якими тільки починаємо співпрацю, ми пропонуємо рекламу в пошуку Google Ads та SEO. Однак якщо пропозиція / товар нашого клієнта не відомо досить широко, і через це його можуть просто не шукати досить часто в Google, ідеальним рішенням є рекламні кампанії спрямовані на створення попиту, тобто банерна і відео реклама онлайн. Як можно побачити з результатів дослідження, і тут навряд чи можна говорити про статистичну помилку, варто в першу чергу дивитися в бік відеореклами. Звичайно це пов’язано з відносно великими витратами на початковому етапі, необхідними для підготовки відео. Таких витрат по суті немає якщо обрана банерна реклама з адаптивними форматами в Google Ads. Але з огляду на значно більші охоплення і видимість відео реклами, такі витрати на створення відео реклами має сенс запланувати, так як це те що формує впізнаваність і попит. З поточної тенденцією, відео формати все більше будуть збільшувати відрив від банерної реклами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x