Розробка
Landing Page

Створення під ключ функціональних і ефективних Landing Page для бізнесу наших клієнтів

Чому варто доручити розробку Landing Page нам:

  • 12+ років досвіду роботи в інтернет-маркетингу і Web-розробці
  • Сертифіковані спеціалісти
  • Практики інтернет-маркетингу
  • Бутікові-SEM агентство – проводимо розробки виходячи із завдань клієнта. А НЕ всім клієнтам штамповані рішення

На основном этапе:

01.
Уточнення цілей і завдань, що стоять перед LP
02.
Аналіз конкурентів
03.
Аналіз цільової аудиторії
04.
Підготовка контенту (текст, графіка)
05.
Отрісовка прототипу
06.
Створення дизайну
07.
Верстка LP
08.
Натяжка LP і забезпечення функціональності
09.
Установка GA, GTM, GSC
10.
Тестування та налагодження
11.
Здача готового продукту замовнику

Розробка Landing Page під цілі і завдання рекламної кампанії клієнта

Ми вивчаємо бізнес клієнта для того щоб зрозуміти яка у нього Унікапльна Торговельна Пропозиція і як його УТП подати на Landing Page в найкращому “світлі”.
Після того як буде зрозуміло УТП переходимо до обговорення цілей і завдань поставлених перед майбутнім Landing Page. Чого хоче наш клієнт, для чого робиться посадкова сторінка?
Відповівши на ці та інші питання можна переходити до аналізу конкурентів, до цього моменту вже стає досить зроуміло хто є безпосереднім конкурентом нашого клієнта, і можна аналізувати те як вони подають свої УТП (якщо якось подають :)).
Провівши детальний аналіз конкурентів можна переходить до аналізу цільової аудиторії. Які у неї бажання, очікування і страхи. Який у цільової аудиторії вік, стать, інтереси, локалізація і т.п. Протатипування основних цільових груп аудиторії.
Зрозумівши і відчувши цільову аудиторію клієнта, можна переходити безпосередньо до створення контенту для посадкової сторінки. Важливий момент – тексти повинні бути в першу чергу ефективними в контексті поставлених перед лендінгом завдань, і тільки в другу чергу все інше.
Коли готовий контент, можна створювати прототип майбутнього лендінгу, схематично ділити контент на блоки і розміщувати їх в потрібних місцях Landing Page.
Якщо грамотно проведено прототипування, то дизайнеру стає в рази легше працювати 🙂 Адже по суті, вже готова канва майбутнього лендінгу, той стрижень, на який будуть нанизані блоки Landing Page.
Далі починається верстка лендінгу під різні пристрої, починаючи від комп’ютерів, ноутбуків і закінчуючи мобільними телефонами.
Після того як верстка готова, залишається її натягнути на необхідну CMS систему і забезпечити потрібну функціональність, роботу форм зворотного зв’язку, спливаючих підказок, онлайн-консультантів та іншого інструментарію. Далі треба підключити системи GA, GTM, GSC і можна проводити тестування, пошук недоліків і фінальне налагодження Landing Page.

І ось Landing Page готовий!

Важливо!

  • Landing Page – це односторінкові сайти.
  • Функціональність Landing Page залежить від поставлених завдань, часом вона може не поступатися повноцінному сайту, з тією лише різницею що на Landing Page як правило представлено одну пропозицію, рідше кілька і все реалізовано в рамках однієї сторінки.
  • За допомогою Landing Page можна вирішувати широкий ряд завдань починаючи від тестування нових продуктів і послуг і закінчуючи швидким запуском рекламної кампанії, коли немає часу чекати розробку великого сайту.